Červenec 2013

Sisters

26. července 2013 v 9:28


V jednoduchosti je krása ...

17. července 2013 v 23:00

Míša f trávě. Jsem ráda že jsem ji a její sestru (která se tu taky určitě objeví) přesvědčila, aby se nefotilo jen v kýčovitém Lidickém památníku mezi růžemi, ale i na obyčejné louce. V jednoduchodti je krása :)


Jak jsem se zbláznila do Ryoru...

8. července 2013 v 12:28

Nechci tu psát žádný recenze, jen Vám chci oznámit, že kosmetika od Ryoru je skvělá. Protože mám mastnou pleť a kosmetika od Garnieru, Lorealu a podobně mi přijde jako moc velká reklamní bublina, za nehorázně moc peněz bez efektu, rozhodla jsem se vyzkoušet bylinkový Ryor. Samotnej Ryor má i skvělý stránky, kde jim slouží on-line poradna, ale hlavně má kosmetiku bez zbytečný chemie za ''lidovky'' :-D... Pokud Vás to teda zajímá, momentálně je stav mojí pleti dobrý, pupínky máme, ale po bylinkovém toniku, který jsem si koupila snad jako první výrobek, mi akné rychle mizí.

Vlastně proč tohle píšu... nejen proto, že jsem s tou kosmetikou spokojená, ale taky proto, že mně naštvala blogerka, na jejíž blog je odkaz přímo na Ryor stránkách... Její blog by měl sloužit jako recenze. Bohužel ale slouží spíš jako přepis informací ze zadní strany výrobků, navíc já jsem taková potížistka, že jsem jí její rádoby recenze zkritizovala a ona moje příspěvky vymazala, takže na jejím blogu zůstávají pouze kladné reakce... její blog je k ničemu a doufám, že se podívá na ten můj a přečte si to, co jsem právě napsala :D... TADY máte odkaz na ten blog plny recenzí...Fakt úroveň!

Ty věci, které vidíte na obrázcích nahoře, ty já používám... Často se mně ptáte, jak můžu být tak krásná :-D tak teď už to víte :-D :-D :-D a teď vážně, používáte RYOR kosmetiku? :-)

Bára (milujeme Poldovku)

4. července 2013 v 0:15
Tak ještě zbyteček fotek s Bárou. Našli jsme v areálu Poldovky další ruinu se skvělýma malbama na zdech... Pro fotografy je to ráj - miluju Poldovku! Příště se můžete těšit na zbytek fotek s kočkou Andulou a snad Vám i prozradím konečně kolik je jí let :-)